دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار

دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار

معرفی کتاب
این کتاب در مورد داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار بنویسندگی Galit Shmueli و Peter C. Bruce و Inbal Yahav و Nitin R. Patel و Kenneth C. Lichtendahl, Jr می باشد . این کتاب از کتاب های مرجع در این حوزه می باشد . این کتاب در مورد مفاهیم، تکنیک ها و برنامه های کاربردی در زبان برنامه نویسی R صحبت خواهد کرد. آکادمی داده کاوی دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار  را به شما پیشنهاد می کند.

داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار

مفاهیم، ​​تکنیک ها و برنامه های کاربردی در XLMiner®، نسخه سوم ارائه یک روش کاربردی برای داده کاوی و تجزیه و تحلیل پیش بینی با نمایش روشن، تمرینات دست و مطالعات موردی واقعی است. خوانندگان با تمام روش های استاندارد داده کاوی با استفاده از Microsoft® Office Excel® Add-in XLMiner® برای توسعه مدل های پیش بینی شده و نحوه کسب ارزش کسب و کار از Big Data کار خواهند کرد. نسخه سوم شامل موارد زیر می باشد:

  • مثال های دنیای واقعی برای ایجاد یک درک نظری و عملی
  •  روش های کلیدی استخراج داده ها
  • و …
[ult_animation_block animation=”zoomIn” animation_duration=”3″ animation_delay=”0″ animation_iteration_count=”1″]
دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار
[/ult_animation_block]

نام کتاب: DATA MINING FOR BUSINESS ANALYTICS

زبان: لاتین

تعداد صفحه: ۵۳۵

فرمت: PDF

 

[ult_buttons btn_title=”دانلود کتاب اصول یادگیری ماشین” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fdl1.dadehkavy.com%2FKeb_Data_Mining_for_Business_Analytics_.pdf||target:%20_blank|” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#7b1fa2″ icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_border_style=”dashed” btn_border_size=”1″ btn_radius=”3″]

دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار  است. دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار  است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *