دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار

دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار

معرفی کتاب
این کتاب در مورد داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار بنویسندگی Galit Shmueli و Peter C. Bruce و Inbal Yahav و Nitin R. Patel و Kenneth C. Lichtendahl, Jr می باشد . این کتاب از کتاب های مرجع در این حوزه می باشد . این کتاب در مورد مفاهیم، تکنیک ها و برنامه های کاربردی در زبان برنامه نویسی R صحبت خواهد کرد. آکادمی داده کاوی دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار  را به شما پیشنهاد می کند.

داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار

مفاهیم، ​​تکنیک ها و برنامه های کاربردی در XLMiner®، نسخه سوم ارائه یک روش کاربردی برای داده کاوی و تجزیه و تحلیل پیش بینی با نمایش روشن، تمرینات دست و مطالعات موردی واقعی است. خوانندگان با تمام روش های استاندارد داده کاوی با استفاده از Microsoft® Office Excel® Add-in XLMiner® برای توسعه مدل های پیش بینی شده و نحوه کسب ارزش کسب و کار از Big Data کار خواهند کرد. نسخه سوم شامل موارد زیر می باشد:

  • مثال های دنیای واقعی برای ایجاد یک درک نظری و عملی
  •  روش های کلیدی استخراج داده ها
  • و …
دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار

نام کتاب: DATA MINING FOR BUSINESS ANALYTICS

زبان: لاتین

تعداد صفحه: ۵۳۵

فرمت: PDF

 

دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار  است. دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار دانلود کتاب داده کاوی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار  است.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
0 پیام‌ها

راجع به این مطلب دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

👇
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *