دانلود کتاب یادگیری ماشین تام میشل (ترجمه فارسی)

دانلود کتاب یادگیری ماشین تام میشل (ترجمه فارسی)

مقدمه
آکادمی داده کاوی دانلود کتاب یادگیری ماشین تام میشل را به شما پیشنهاد میکند. در مبحث یادگیری ماشین همواره ما می‌خواهیم بدانیم چگونه می‌توانیم به ماشین آنچه را که می‌خواهیم یاد بدهیم. در واقع می‌خواهیم ساختاری را در برنامه‌های کامپیوتری طراحی کنیم تا ماشین بر اساس اصول یادگیری، آنچه را که ما مد نظر داریم را یاد بگیرد و بدان عمل کند.

امروزه یادگیری ماشین در زندگی ما به طور نامحسوس جریان دارد برای مثال وقتی شما وارد اینستاگرام می‌شوید معمولاً پست‌هایی را به شما نشان می‌دهد که قبلاً مشابه آن را دیدید یا لایک کرده‌اید یا برای آن کامنت گذاشته‌اید.

 یا برای مثال وقتی در فروشگاه‌های اینترنتی همچون آمازون می‌چرخید پیشنهادهایی به شما می‌شود که یا قبلاً آنها را سرچ کرده‌اید یا آنکه نمونه‌های مشابه را خریداری کرده و یا پشنهاد های مکملی برای خریدهای قبلی به شما ارائه می‌کند.

حال شما به ماشین‌های اتوماتیک توجه کنیدکه شرکت‌هایی نظیر گوگل روی آن سرمایه گذاری‌های عظیم انجام دادند. ماشین‌هایی که می‌توانند یاد بگیرند چگونه رانندگی کنند بدون آنکه هیچ انسانی در نوع حرکت آنها دخل و تصرف داشته باشد.

 در این کتاب به معرفی راه حل‌ها و الگوریتم‌های کلیدی تشکیل دهنده هسته یادگیری ماشین می‌پردازیم. که در طی مفاهیم این کتاب از دانش‌های گوناگونی نظیر هوش مصنوعی، تئوری اطلاعات بیولوژیک، فلسفه، آمار و … کمک گرفته تا به هدفی که در نوشتن این کتاب تعیین شده برسیم.

[ult_animation_block animation=”zoomIn” animation_duration=”3″ animation_delay=”0″ animation_iteration_count=”1″]
دانلود کتاب تام میشل یادگیری ماشین ترجمه فارسی
[/ult_animation_block]

نام کتاب: یادگیری ماشین 

زبان: فارسی

 

[ult_buttons btn_title=”دانلود کتاب اصول یادگیری ماشین” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fdl1.dadehkavy.com%2FMachine-Learning1.pdf||target:%20_blank|” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#7b1fa2″ icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_border_style=”dashed” btn_border_size=”1″ btn_radius=”3″]

دانلود کتاب تام میشل یادگیری ماشین ترجمه فارسیدانلود کتاب تام میشل دانلود دانلود کتاب یادگیری ماشین تام میشل کتاب تام میشل یادگیری ماشین دانلود کتاب یادگیری ماشین تام میشل دانلود کتاب تام میشل یادگیری ماشین ترجمه فارسی دانلود کتاب یادگیری ماشین  دانلود کتاب یادگیری ماشین است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *